Buhalterinė apskaita
Buhalterinė apskaita Klaipėdoje. Kokybiška buhalterija - sėkmingo verslo garantas!
buhalterines paslaugos klaipeda, buhalterine imone klaipeda, buhaltere klaipeda
14891
page-template-default,page,page-id-14891,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge | shared by wptry.org,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
 

Buhalterinė apskaita

Kokybiškos buhalterinės paslaugos
sėkmingo verslo garantas!
UAB Sanfista buhalterija ir apskaita

Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos pagal Verslo apskaitos standartus, LR teisės aktus  ir įstatymus bei Tarptautinius buhalterinės apskaitos standartus. Veikla yra apdrausta, todėl mūsų klientai gali jaustis ramūs. Užsisakius mūsų paslaugas, Jums nereikės rūpintis jokiais apskaitos klausimais, nereikės rūpintis buhalterio samdymu, darbo organizavimu, darbo vietos suteikimu, motyvacija, todėl galėsite susikoncentruoti ties savo verslo vystymu.

 

Buhalterinės įmonės privalumai:

Kaina nėra didesnė nei buhalterio pagal darbo sutartį. Buhalterinei įmonei mokate tiek, kiek ji turi darbo. Buhalterinių paslaugų kaina lanksčiai derinama pagal darbų apimtį.  Ypač šį akivaizdų pliusą vertina verslininkai, kurie vykdo sezoninę veiklą. Juk kiekvienais metais samdyti naują buhalterį yra labai neprotinga, nes būtų gaištama daug laiko pažindinant jį su įmonės veikla ir savo verslo sritimi plačiąja prasme.

Buhalterinė įmonė gali Jums atvesti naujų klientų. Tokia įmonė papildomai palaiko ryšį ir nuolat bendrauja su daug daugiau įvairių klientų ir partnerių nei etatinis buhalteris. Todėl užtenka gerų žmogiškų santykių su Jūsų įmonės buhalteriją tvarkančiais asmenimis, kad turėtumėte labai puikių tarpininkų jūsų verslui.

Buhalterinė įmonė nepabėgs pridariusi nuostolių. Buhalterinių įmonių veikla apdrausta civiliniu draudimu, todėl žala būtu atlyginama (iš etatinių buhalterių patirtos žalos neišsireikalausite).

Buhalterinės įmonės labai saugo savo vardą. Todėl stengiasi atsakingiau dirbti. Daugiau turi patirties ir žinių, kaip išspręsti įvairias situacijas. Dalyvauja įvairiuose seminaruose ir nuolat atnaujina savo kvalifikaciją.

Pakeisti įmonę lengviau nei buhalterį. Dėl tų pačių darbuotoją ginančių įstatymų, jį atleisti po 3 mėnesių bandomojo laikotarpio ne visada yra paprasta. Taip pat tenka mokėti išeitinę kompensaciją, kuri priklauso nuo neišnaudotų atostogų laikotarpio. Tuo tarpu su buhalterinėmis įmonėmis galima sutartį nutraukti prieš mėnesį įspėjus arba pagal papildomą susitarimą.

 

Pagrindinės buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos:

pirminių pirkimo ir pardavimo dokumentų registravimas;

ilgalaikio turto apskaita;

suminė atsargų apskaita;

kasos dokumentų registravimas;

banko dokumentų registravimas;

darbo užmokesčio apskaita;

mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas;

metinės finansinės atskaitomybės parengimas;

įmonės atstovavimas valstybinėse institucijose (VMI, Sodra).

konsultacijos, susijusios su  buhalterinių paslaugų teikimu.

 

Visais  kitas buhalterines paslaugas UAB Sanfista atlieka pagal Jūsų poreikį ir susitarimą pokalbių metu.