Uždarosios akcinės bendrovės pardavimas
Siūlome įsigyti naujai įsteigtą UAB. Tai Jums sutaupys laiko ir nebus papildomų rūpesčių. Galima Jums įsteigti įmonę su Jusu pasirinktu pavadinimu.
uab pardavimas klaipedoje, UAB pardavimas, parduodu uab, uab pardavimas klaipeda
15264
page-template-default,page,page-id-15264,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge | shared by wptry.org,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
 

Uždarosios akcinės bendrovės pardavimas

Uždarosios akcinės bendrovės pardavimas

UAB pirkimas yra tinkamiausias sprendimas norint pradėti verslą kaip įmanoma greičiau. Parduodamos naujos UAB nevykdžiusios veiklos. Visos jos jau turi atidarytą banko sąskaitą, suteiktą registracijos adresą, kurį mes rekomenduojame pasikeisti metų laikotarpyje bei visus VĮ Registrų centro patvirtintus dokumentus. Atskiru susitarimu registruojame PVM mokėtojų registre. Parduodamos UAB įstatinis kapitalas 2500 Eurų. Pateikiame visus dokumentus, įrodančius, kad įmonė yra visiškai nauja, be skolų ar kitų įsipareigojimų.

UAB pardavimo kaina 300 eur (plius įstatinis kapitalas 2500 eur).  Nėra jokių papildomų mokesčių. Pasirašiusiems buhalterinės apskaitos sutartį metams, taikomos nuolaidos.