Mažosios bendrijos steigimas
UAB “Sanfista” atliks šiuos darbus steigiant Mažąją bendriją: užregistruojame įmonės; pavadinimą registrų centre; parengiame visus reikiamus dokumentus; užregistruojame įmonę registrų centre; perduodame Jums visus reikiamus dokumentus.
MB steigimas klaipedoje, mazosios bendrijos steigimas klaipedoje
15260
page-template-default,page,page-id-15260,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge | shared by wptry.org,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-
 

Mažosios bendrijos steigimas

MB steigimas

 

Mažoji bendrija yra ribotos atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Tai reiškia, kad nariai savo turtu neatsako už neįvykdytas mažosios bendrijos prievoles. Mažąją bendriją gali steigti ne daugiau kaip 10 fizinių asmenų (gali būti ir vienas steigėjas). Mažoji bendrija gali vykdyti bet kokią įstatymų nedraudžiamą veiklą.

Nors mažojoje bendrijoje ir nereikalaujama turėti minimalų įstatinį kapitalą, mažosios bendrijos nariai moka įnašus (jų dydis ir mokėjimo tvarka nustatomi narių susirinkime), o mažosios bendrijos pelnas skirstomas proporcingai nario įnašo dydžiui (galima numatyti ir kitokią pelno skirstymo tvarką).

Narys gali dirbti mažojoje bendrijoje, tačiau darbo sutartis nesudaroma. Mažoji bendrija gali sudaryti darbo sutartis tik su darbuotojais, kurie nėra bendrijos nariai.

UAB “Sanfista” atliks šiuos darbus steigiant Mažąją bendriją:

užregistruojame įmonės pavadinimą registrų centre;

parengiame visus reikiamus dokumentus;

užregistruojame įmonę registrų centre, perduodame Jums visus reikiamus dokumentus.

 

Mažosios bendrijos steigimo kaina el. būdu (el.parašu) – 100 eur.